مسیر جاری : صفحه اصلی/معرفی پایگاه ها/پزشکی و سلامت/بیوطب
بیوطب 531 : تعداد بازدید
http://bioteb.ir
بیوطب :
پزشکی و سلامت
وب سایت بیوطب در جهت تحقق آرمان سلامـت همگانی جامعه ایجاد گردیده است مقالات موجود در سایت بیوطب و همچنین پاسخ‌های ارائه شده به سوالات توسط کادر متخصصین علم پزشکی و سلامت صورت می‌گیرد که در این راستا رعایت اصل صحت، اعتبار و امانت انجام می‌پذیرد.

معرفی کامل :

سایت بیوطب در اردیبهشت سال ۱۳۹۳ راه اندازی و آماده خدمت رسانی به شما هموطنان شد.

وب سایت جامع پزشکی و سلامت بیوطب در راستای:

• اطلاع رسانی علمی پزشکی

• پاسخگویی به سوالات پزشکی

• بالابردن سطح اطلاعات علمی وعمومی شما عزیزان در زمینه پزشکی و سلامت

و در راستای رسالت دانشگاهی و اطلاع رسانی علمی و با همکاری ارزشمند پزشکان متخصص و فوق تخصص و اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه‌ها پایه‌گزاری گردیده و آماده انجام این مهم در جهت آرمان سلامت همگانی جامعه است.

شما با حضور در بیوطب به خانواده پزشکی و سلامت بیوطب پیوسته و سهمی در تحقق آرمان سلامت همگانی جامعه خواهید داشت. همچنین می‌توانید با عضویت در خبرنامه ایمیلی و پیامکی سایت پزشکی و سلامت بیوطب از آخرین مقالات پزشکی و سلامت روز دنیا در ایمیل و تلفن همراه خود بهره‌مند شوید.

پاسخگویی به سوالات پزشکی به صورت هوشمند صورت می‌پذیرد و پاسخ با پیام کوتاه رایگان و ایمیل اطلاع رسان برایتان ارسال می‌گردد.

مقالات موجود در سایت بیوطب و همچنین پاسخ‌های ارائه شده به سوالات توسط کادر متخصصین علم پزشکی و سلامت صورت می‌گیرد که در این راستا رعایت اصل صحت، اعتبار و امانت انجام می‌پذیرد.