مسیر جاری : صفحه اصلی/مقالات/سبک زندگی با رویکرد انتظار/خانواده مهدوی/حمایت از مظلوم در سبک زندگی مهدوی
حمایت از مظلوم در سبک زندگی مهدوی
حمایت از مظلوم در سبک زندگی مهدوی
پوسترهای زندگی به سبک منتظر (8)
تعداد بازدید کننده : 685
در اندیشه مهدویت، لازمه انتظار ایجاد زمینه ظهور و انجام دادن اصلاحات سیاسی اجتماعی و آماده کردن جامعه برای پذیرش انقلاب جهانی امام منتظر (عج) است. در ذات مفهوم انتظار به معنای شیعی آن، تعهداتی نهفته است که پیروان را به پای بندی و تلاش در راه پیاده کردن آن مقید می سازد به عبارت دیگر، گفتمان مهدویت شیعی، مأموریت های خاصی برای پیروان خود مشخص می کند که تلاش برای تحقق آن ها، بخش مهمی از وظایف منتظرین را تشکیل می دهد.
حفظ روحیه انقلابی و آمادگی جسمی و روحی برای مقابله با استکبار و همچنین روحیه حمایت از مظلوم و عدالت خواهی رنگ و بوی مهدویت را در دل و جان به نوازش در می آورد و شرایط را برای نفس کشیدن در جامعه مهدوی فراهم خواهد کرد.
در این پوستر به موضوع حمایت از مظلوم اشاره شده است. موضوعی که شاید متأسفانه توسط عده ای به ظاهر منتظر مورد غفلت قرار گرفته باشد. انتظار همان جوششی درونی است که تجلی آن در این موضوع حمایت از مظلومین عالم است تا روحیه عدالت خواهی در جامعه زنده بماند.
 

برای دریافت پوستر در ابعاد بزرگتر روی آن کلیک کنید

 

 

لینک سایر پوسترهای زندگی به سبک منتظر :  خدمت به خانواده در سبک زندگی مهدوی ، تربیت فرزند در سبک زندگی مهدوی ، اخلاق در کسب و کار در سبک زندگی مهدوی ، احسان به والدین در سبک زندگی مهدوی ، محبت به اهل بیت (ع) در سبک زندگی مهدوی ، کسب علم و دانش در سبک زندگی مهدوی ، پاسداشت حجاب در سبک زندگی مهدوی ، خدمت به خلق در سبک زندگی مهدوی