مسیر جاری : صفحه اصلی/مقالات/سبک زندگی با رویکرد انتظار/خانواده مهدوی/احسان به والدین در سبک زندگی مهدوی
احسان به والدین در سبک زندگی مهدوی
احسان به والدین در سبک زندگی مهدوی
پوسترهای زندگی به سبک منتظر (4)
تعداد بازدید کننده : 858

هر شب و روز جمعه فرصتی است برای مرور فرهنگ و واژه‌ای به نام انتظار. واژه‌ای که گاه به دلیل بی‌توجهی و نگاه‌های غلط و عامیانه تا جایی پیش می‌رود که امر فرج را نیز  به تأخیر می‌اندازد.

می‌توان با نگاهی دوباره به موضوع انتظار و ورود این واژه به عمل و زندگی روزمره، تعریفی صحیح و کاربردی و در عین حال مورد رضایت  امام زمان علیه‌السلام را فراهم نمود. رهبر معظم انقلاب در یکی از بیاناتشان به موضوع انتظار این‌گونه اشاره می‌نمایند:

«انتظار حرکت است؛ انتظار سکون نیست؛ انتظار رها کردن و نشستن برای این‌که کار به خودی خود صورت بگیرد، نیست. انتظار حرکت است. انتظار آمادگی است. این آمادگی را باید در وجود خودمان، در محیط پیرامون خودمان حفظ کنیم.»

ما با ارائه مجموعه پوسترهای زندگی به سبک منتظر، قصد داریم سبک زندگی سالم که یک فرد منتظر و خانواده مهدوی باید داشته باشد را به تصویر بکشیم. در ادامه، پوستر چهارم با عنوان « احسان به والدین » تقدیم می‌گردد. در این پوستر به موضوع احسان به والدین و به ویژه به مادر و اثرات آن در زندگی منتظر واقعی اشاره شده است. موضوعی که در قرآن کریم با تأکید بسیار پس از عدم شرک ورزیدن به خداوند متعال آورده شده و در روایات و احادیث تأکید فراوانی به احترام و نکوداشت پدر و مادر شده است.

 

برای دریافت پوستر در ابعاد بزرگتر روی آن کلیک کنید

 

 

لینک سایر پوسترهای زندگی به سبک منتظر :  خدمت به خانواده در سبک زندگی مهدوی ، تربیت فرزند در سبک زندگی مهدوی ، اخلاق در کسب و کار در سبک زندگی مهدوی ، محبت به اهل بیت (ع) در سبک زندگی مهدوی ، کسب علم و دانش در سبک زندگی مهدوی ، پاسداشت حجاب در سبک زندگی مهدوی ، حمایت از مظلوم در سبک زندگی مهدوی ، خدمت به خلق در سبک زندگی مهدوی